Bundy, Strana 2
Stránka 2 z 2 -
17 položek celkem
Super střih 👌 Velmi pohodlná, měkkoučká, příjemná! Velikost ONE odpovídá XS-S-M-L-XL, záleží jak kdo rád nosí... 🤗
Super střih 👌 Velmi pohodlná, měkkoučká, příjemná! Velikost ONE odpovídá XS-S-M-L-XL, záleží jak kdo rád nosí... 🤗
Super střih 👌 Velmi pohodlná, měkkoučká, příjemná! Velikost ONE odpovídá XS-S-M-L-XL, záleží jak kdo rád nosí... 🤗
Je úžasná 👌 DOPORUČUJI!! Měkkoučká, pružná, příjemná, pohodlná, krásná barva 🩵 PROSTĚ SUPER! Oversize střih... nosím velikost M a fotila jsem v S 🤗
Krásný kousek 😊 velmi pohodlný a příjemný 👌 Velikost ONE odpovídá XS-S-M-L-XL, záleží jak kdo rád nosí... 🤗


